Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Kraśnicza Wola

Kraśnicza Wola, mazowieckie

  • 400 000 zł
  • 4 500 m²
  • 89 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Cieślak

Skontaktuj się

Działka budowlana Kraśnicza Wola

Kraśnicza Wola, mazowieckie

zaktualizowane:
10 maja 2026

400 000 zł

4 500 m²

89 zł/m²

Działka budowlana Kraśnicza Wola

Zaktualizowane: 10 maja 2026

400 000 zł 4 500 m² 89 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 400 000 zł (89 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Źródło: biuro nieruchomości: BMR BAĆKO Sp. Jawna, zaktualizowane: 10.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2468

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka w Kraśniczej Woli w pierwszej linii zabudowy przy lokalnej ulicy asfaltowej. Obecnie działka ma około 4500m2. Po wydzieleniu drogi wewnętrznej, dojazdowej do posesji w dalszej linii zabudowy zostanie około 3000m2.

Teren płaski i nieogrodzony. W pobliżu nowe osiedla domów jednorodzinnych i bliźniaki.

Media w drodze przy działce: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny dwulokalowy. (...)

Agent

Marcin Cieślak

22 730 01...

22 730 01 12

600 700 347

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Cieślak

22 730 01...

22 730 01 12

600 700 347

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości